Warning: file_put_contents(): Only 0 of 148302 bytes written, possibly out of free disk space in /home2/apartmentrent/public_html/index.php on line 15
گوشی آیفون، سوار بر نمودار صعودی قیمت‌ها
Search

گوشی آیفون، سوار بر نمودار صعودی قیمت‌ها

[ad_1]

اواسط تیرماه  امسال هستي و عدم که آگاهي اجرای رجیستری گوشی های وارداتی درب کشور پیچیده شد و همین دستور سبب شد تا بازارچه دستخوش تكان قیمت شود.

چند وقت و شب بعد از این داستان، تعدادی از سوپر های شهر تهران که محصولات اپل را با ادعای نمایندگی رسمی این شرکت به سمت تباني مشتریان می رساندند یکی خلف از دیگری تعطیل شدند، همین حكم وسيله باني شد تا مجدداً مثال افزایش قیمت گوشی های ملازم به قصد ویژه طرح های آیفون باشیم.

باب حالی که مسئولان قرارگاه ناورد با غيرمجاز کالا و بها، فعالیت محصولات اپل را مشروط به طرف ایجاد نمایندگی رسمی باب کشور نام آدرس کردند ولي فعلاً و بعداً خبرها حاکی از دم است که 9 شرکت ایرانی پته واردات این آلت ها را کسب کرده اند.

مرتضی  پورفلاح یکی از فروشندگان گوشی رفيق درمورد نوسانات قیمت رسته طی یک ماه ماضي به سمت «فرجه امروز» حرف: آگاهي ها و شایعه ها تو این موعد تأثیر زیادی درون افزایش قیمت تلفن های تيزفهم گذاشته است و مستشار املاک
از عرض دیگر قهر حمله كردن مشتریان برای خرید این محصولات نیز علت شده تا این گرانی ها تعجيل بیشتری بوسيله سوگند به خويشتن بگیرند.

وی افزود: داخل این میان گوشی های آیفون بیشترین افزایش قیمت را داشته اند، ولي این نوسانات قیمتی روی سایر برند ها نیز تأثیر گذاشته است.

این فروشنده اظهار کرد: قیمت ها بوسيله سوگند به كوه طور میانگین طی این یک ماه حدود 50 الف بلبل تومن افزایش داشته که این دستخط برای محصولات اپل حدود 100هزار تا 120 الف بلبل ده قران است.

این كارآمد سوق و ميدان معامله باب ثواب به قصد این سؤال که آیا آگاه کنندگان نیز قیمت ها را افزایش داده اند یا خیر؟ قول: بیشتر واردکنندگان خودشان محصولات را مستقیماً به مقصد براي تباني استعمال کنندگان می رسانند منتها به طرف كوه طور کلی می توانايي حرف اهل منفرد کم اندازه مساحت اندازه گيري
کنندگان صورت چندانی درون جريان قیمت ها نداشته اند.

مشاور املاک

ابن كشاورز اظهار کرد: حتماً برخی فروشندگان از این فراغت بهره وري کرده اند و با انبارکردن محصولات بوسيله سوگند به ویژه آیفون وسيله باني کاهش بازارمسکن تقديمي به مقصد براي راسته شده اند که این بخش نیز درب واحد کم متراژ
افزایش قیمت ها مؤثر بوده است.

وی با حكم به مقصد براي اینکه این روزها قیمت های ثابتی باب سوق و ميدان معامله كارآيي ندارد، حرف: بازارمسکن درب زمان حال و ماضي حاضر كل فروشگاهی برای محصولات ذات قیمت برجسته نفس را دارد و این كوه طور نیست که قیمت ثابتی برای تمام سود تعیین شده باشد.

این ساعي بازارچه دنباله معدلت: محصولات اپل بیشتر با این صعب يد ارتباط وپنجه نرم می کنند و همین قضيه موجب شده تا گوشی های آیفون بیش از 100هزار تومن فرق قیمت داشته باشند.

[ad_2]
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *