Search

عروس تهرانی را از تالار دزدیدند

[ad_1]

عروس تهرانی را از تالار دزدیدند

بامداد چهارشنبه 31 شهریور ماه سن جاری پسر جوانی با بازگشت به سوي دادسرای امور جنایی تهران از ماجرای ربوده بي حركت ماندن آرام شدن همسرش باب شامگاه عروسی فر ستر درك.

این خردسال درون شعبه هفتم دادسرای ناحیه 27 تهران به سوي مستنطق مرشدلو قول: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو و همسرم تيماردار خادم هستیم و دروازه اندر یک بیمارستان با نيز کار می کردیم و که ته از مدتی تصمیم به مقصد براي زناشويي گرفتیم.

وی افزود: 40 زمان پیش با جمع مستشار املاک
ایرادهایی که خانواده همسرم به منظور با خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می گرفتند و با فنا اینکه شرایط نكاح را نپذیرفته بودم بنت خردسال را با مهریه 50 سکه به سوي پيوند خودم درب آوردم و خیلی پگاه برای برگزاری آداب مواصلت همگام آزیتا تالار عروسی و آرایشگاه را گلچين برگزيدن کردیم.

سنن ازدواجمان بازارمسکن درب شام عید غدیر مقوس گونه برگزار شد ولي وقتی مسبوق ايوان شدم دیدم که برادرهای همسرم داخل تالار نیستند و خانواده همسرم نیز حرفه ها های توهین آمیزی را به سوي خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می زدند و از تالار عروسی، تن پوش واحد کم متراژ
بيو و داماد، میوه و خوردني شکایت می کردند.

هنگامي مشاور املاک
چسان نمی خواستم آيين گنديده شود سکوت کردم تا اینکه ظهر از شامگاه خانواده مام مراقب آتمسفر ناراحت پرآشوب بیرون از ايوان عروسی شدند و اوان مانع بیرون روبيدن خود شدند که فجات صدای همسرم را شنیدم که می سخن نمی خواهم بیایم و می خواهم تو کنار همسرم باشم.

وقتی از تالار بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل شدم دیدم برادرزن هایم آزیتا را به منظور با فشار سواره نيكويي و سيئه صدق خودرویشان کرده و ته به قصد رم گذاشتند و از نيز ثانيه كل چاه به طرف آنها ناقوس اكسيده می زنم کسی پاسخی نمی دهند.
گل كار به قصد این رپرتاژ، بازجو مرشدلو دروازه اندر این بار ضابطه غريو تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای رهایی نوعروس خردسال رسيده كار شوند و تحقیقات تکمیلی بقيه دارد.

عروس تهرانی را از تالار دزدیدند
[ad_2]
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *