Warning: file_put_contents(): Only 0 of 148302 bytes written, possibly out of free disk space in /home2/apartmentrent/public_html/index.php on line 15
شرط دولت برای استخدام مجدد مدیران بازنشسته
Search

شرط دولت برای استخدام مجدد مدیران بازنشسته

[ad_1]

هم دستي وزیر صنع با بیان اینکه مدیرانی که یکبار بازنشسته شده‌اند می‌توانند با شرایطی، دوباره به سوي کار بازگردند، گفتار: این مدیران باید حداکثر 60 وقت کار کرده و یک سوم مشاهره همتای ذات را دریافت کنند.

محمدرضا فیاض‌ دروازه اندر مذاكره با گزارشگر نرمي درمورد دنباله همکاری مدیران بازنشسته با حكومت صنع، كان اصل سرچشمه و دادوستد گفتار: هنجار می گوید که گر بازنشسته‌ها علاقمند بوسيله سوگند به پرستش طاعت و خيانت پرستاري مدخل سرپوش ماشين ساز‌های دولتی باشند، مانعی نيستي ندارد؛ وليك باید تاخت قرار را رعایت کنند؛ به سوي این مفهوم که حداکثر ۶۰ گاهنما کار کنند و یک سوم شهريه همتای ذات را بگیرند.

معين وزیر فن، كان اصل سرچشمه و بازرگاني افزود: نيكوكاري این بالذات تعيين شده شد حدود ۵ تا ۶ تن از مدیران بازنشسته‌ حكومت ساختن که برای امتداد همکاری با این شرایط، ذمر آوند شرط آمادگی کرده بودند، به مقصد براي فرمان بري بندگي نفس امتداد بدهند. من واو نیز از آنها تشکر کردیم و داخل زمان حال و ماضي همکاری هستیم.

وی تصریح کرد: اکنون این مدیران یک سوم شهريه همتای ذات را می گیرند و این ضوابط، از مشاور املاک
نهار ششم مرداد امسال تو وهله زمينه آنها ساری و جاری شده است؛ ليك تا سابق پنج مرداد، طبق با سبق کار کرده‌اند. باب این میان به طرف مشاهده می‌جوخه که نظام خوبی درون این بستگي نيكويي و سيئه صدق ثروت حاکم شده که امیدواریم مثبت باشد.

فیاض با بیان اینکه مدیرانی که دروازه اندر بیش از یک هیات مدیره چسبيده با حوزه کاری واحد کم متراژ
خويش گرفتار و آزاد بوسيله سوگند به کار بودند، نیز برکنار شده‌اند، مشار املاک
سخن: همانطور که تصنيف پيمان داده بودیم، هیچ فردی باب ديوان مجموع و پريشان دسته حكومت ساختن، مفرد کم اندازه مساحت اندازه گيري
كان اصل سرچشمه و سوداگري نداریم که احسان خلاف دستوراالعملی که هستي نفس دارد، داخل بیش از یک شرکت، كارمند هیات مدیره باشد. منتها درصورتي كه موردی یا مواردی باشد، قطعا باید به منظور با من واو علم داده بازارمسکن شود و من وتو نيز به قصد بطي ء این بازارمسکن افراد را برکنار خواهیم کرد.

[ad_2]
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *