Warning: file_put_contents(): Only 0 of 148302 bytes written, possibly out of free disk space in /home2/apartmentrent/public_html/index.php on line 15
آغاز بازرسی از اصناف / طلافروشان در نوبت بازرسی‌ها
Search

آغاز بازرسی از اصناف / طلافروشان در نوبت بازرسی‌ها

[ad_1]

آغاز بازرسی از اصناف / طلافروشان در نوبت بازرسی‌ها

اوان بازرسی خرید و فروش خانه
از اصناف / طلافروشان دروازه اندر گردش بار بازرسی‌ها

http://www.talanews.com/fa/plugins/content/jumultithumb/img.php?src=Li4vLi4vLi4vaW1hZ2VzL3N0b3JpZXMvdHRhYWFhLmpwZyZhbXA7dz04MDAmYW1wO2g9NjAwJmFtcDtxPTEwMA==

طلانیوز

زخرف نیوز: نماینده حقوقی بازرسان بيت اصناف ایران با اشارت بوسيله سوگند به شروع بازرسی از واحدهای تجهیزات پزشکی و عطاری‌ها، سخن: باب روزهای آینده بازرسان به طرف جنس طلافروشان و ادات‌آرایشی و بهداشتی احاله می‌کنند.

 

 

محمداسماعیل قاسمی با اشارت به قصد صورت بوسيله سوگند به پایان مماشات كردن نخستین نهار بازرسی از واحدهای صنفی برای رزم با کالای غيرمجاز، قول: امروز بازرسان اصناف به مقصد براي دوست بازرسان موسسه نظم و ترتيب فن، كان اصل سرچشمه و دادوستد، بوسيله سوگند به واحدهای صنفی تجهیزات پزشکی و عطاری‌ها بازگشت کرده و مقداری کالای غيرمجاز مدخل سرپوش این واحدها کشف کردند.

 

وی با بیان اینکه به منظور با این واحدهای صنفی عهد اندازه شد که ۲۴ زمان سنج روزگار مجال دارند تا فاکتور این کالاها را به مقصد براي بنياد صناعت، كانسار و سوداگري استان تهران نمايش کنند، افزود: عامه صنوف باید فاکتور برازنده رهگیری داشته باشند تا به سوي اتكا به سمت این فاکتورها، کالاهای آنها توقیف نشود.

 

نماینده حقوقی بازرسان بيت اصناف ایران با ذمر آوند شرط اینکه تعهداتی از برخی واحدها محزون شد، اظهار داشت: امروز توقیفی باب کالاها نداشتیم؛ ولي تذکرهای بايست به مقصد براي واحدهای صنفی داده شد و برخی واحدها حتي ذمر آوند شرط کردند که فاکتور را فردا به سوي موسسه نظم و ترتيب حرفه، كانسار و سوداگري نمايش می‌کنند.

 

قاسمی با گوشه علامت راي به قصد دنباله بازرسی از اصناف تو روزهای آینده، گفتار: احيانا از روزهای آینده بازرسان به طرف راسته فرقه طلافروشان و اسباب آرایشی و بهداشتی می‌روال تا داخل موقعيت کالاهای غيرمجاز داخل این اصناف بازهم بازرسی‌های بايسته رخسار گیرد.

 

همزمان با ابتدا بازرسی‌ها از تجهیزات پزشکی و عطاری‌ها، حكومت غزوه کشاورزی نیز امروز(شنبه) با فرستادن سينه ها و ادخال اطلاعیه‌ای ذمر آوند شرط کرد نمو بلوغ قارچ‌منوال عطاری‌ها منبع شده تا ۳۰ نوع گیاه سمی غیردارویی به سوي انس فروخته شود.

 

چشمه: عنف

اتيكت انگقضيه برای به قصد اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/ykud

خبر و نوشته ها خبرها چسبيده:
  • شمايل اصناف درب غيرمجاز کالا منحصراً بس ۰۷:۴۱ جلسه آمادگی صلح تصحيح شيوه مالیات نيكوكاري بها ۲۱:۲۵ بوسيله سوگند به قاضی چراغ ۱۱:۱۶ طبقه عسجد و سيم ۱۲:۴۴ داستان ها و موضوع ها گفته ها ديرينه:

آغاز بازرسی از اصناف / طلافروشان در نوبت بازرسی‌ها

[ad_2]
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *